עו"ד תעבורה

play4, play, media control, audio

עו"ד תעבורה

עו"ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ועם סיומם התקבל לשירותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. במהלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עורך הדין ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.

בשלב מאוחר יותר, שימש כסנגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. בנוסף, עו"ד ניסים לביא הוא עו"ד תעבורה אשר מתמחה בייצוג בתחום התעבורה בצורה מקצועית ואפקטיבית אשר מביאה לתוצאות חיוביות ואחוזי הצלחה גבוהים עבור לקוחותיו, כל זה בזכות נסיונו רב השנים. ניסים לביא הוא עו"ד תעבורה אשר מציע שרותי ייעוץ וייצוג בבתי משפט לתעבורה בכל חלקי הארץ. 

בנוסף, משרדו של עו"ד ניסים לביא - עו"ד תעבורה מעניק שרותי הגנה משפטית בתחום עבירות תנועה מכל הסוגים, תאונות מכל הסוגים ועוד. חשוב מאוד לקבל ייעוץ משפטי מאת עו"ד תעבורה לפני חקירה משטרתית ולפני מסירת הגרסה למשטרה. הייעוץ הוא מאוד קריטי בשלב זה. וכמובן בחירת עורך דין תעבורה גם היא קריטית וכדאי לבחור בעורך דין מקצועי ומנוסה שיש לו וותק ונסיון בתחום דיני התעבורה. עורך דין תעבורה מתמחה בעבירות מהירות מופרזת על ידי מצלמת מהירות או שוטר, אור אדום, קו הפרדה רציף, נהיגה בזמן פסילה, דוחות משטרה ומחיקת נקודות, תאונות דרכים, טיפול בעבירות של נהג חדש, נהיגה תחת שכרות או השפעת סמים או בכל מקרה אחר בו רשיון הנהיגה שלכם בסכנה.

עו"ד ניסים לביא נותן מענה מגוון בכל התחומים הקשורים לתעבורה ומלווה את לקוחותיו בשלב הייעוץ, בשלב הייצוג וכמובן בשלב ההגנה המשפטית. עו"ד ניסים לביא מעניק ייצוג משפטי מקיף מול מכונים רפואיים וכן מול משרד הרישוי, ועדות רפואיות, מכין את המיוצגים שלו לבדיקות מכון רפואי לבטיחות בדרכים וועדות ערר של מכון רפואי לבטיחות בדרכים.

עבירות תעבורה הן עבירות חמורות אשר עלולה להביא לפסילת רשיון הנהיגה. לדוגמה, בצבירת 36 נקודות, רשיון הנהיגה יפסל ותיאלצו לגשת לנהיגה מונעת. בצבירת 72 נקודות, הרשיון יפסל לתשעה חודשים שלמים. עו"ד ניסים לביא יעזור לכם להימנע מההשלכות הקשות על עבירות תעבורה. 
 

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: