עו"ד אלימות במשפחה

play4, play, media control, audio

עו"ד אלימות במשפחה

מאשימים אתכם בעבירת אלימות במשפחה? באמצעות פנייה לעו"ד אלימות במשפחה, תוכלו להתמודד עם הטענות נגדכם בדיונים בבית המשפט. אלימות בין בני משפחה יכולה להיות נגד צדדים רבים כגון:
 
- ילדים במשפחה.
- אחים.
- הורים מבוגרים.
- קטינים.
- בנות זוג ובני זוג.
 
כשמדובר באלימות בין בני משפחה בדרך כלל הפנייה מתרחשת לאחר מקרים אשר חזרו על עצמם, ובמצבים רבים התלונה מגיעה עם גירסה של המתלונן או המתלוננת מול 
גירסה נגדית של הצד הנאשם. 

עו"ד אלימות כנגד בנות זוג

אחת התלונות הנפוצות לגבי עבירות אלימות היא עבירות אלימות כנגד נשים. אם אתם נמצאים תחת אשמה של אלימות כנגד בת הזוג שלכם, מומלץ לכם לפנות לעו"ד אלימות 
כנגד נשים על מנת שתוכלו לקבל ייצוג הולם בדיונים בבית המשפט בנוגע לתיק שלכם. 
 

פנייה למשרד עו"ד עבירות אלימות

בחרתם לפנות למשרד עו"ד עבירות אלימות? עשיתם החלטה נכונה! עורך דין המתמחה בעבירות פליליות בכלל ובעבירות אלימות בפרט יכול לייצג אתכם בבית המשפט ולהכין אתכם לדיונים בצורה הטובה ביותר. חשוב לדעת כי בית המשפט יכול להטיל על נאשם או נאשמת בעבירות אלימות מאסר של מספר שנים בפועל.

קביעת פגישה עם עורך דין אלימות בקרב המשפחה

על מנת שתוכלו לפנות לעורך דין המתאים ביותר, חשוב לפנות לעורך דין אלימות המתמחה בדיני משפחה. משרד עורכי הדין ניסים לביא מציע לכם ליווי וייצוג מקצועי בתיק שלכם. 

מכיוון שעבירות אלימות יכולות להביא למאסר של הנאשם או הנאשמת, חשוב לקבל הדרכה והנחיות מקצועיות לפני הדיונים החשובים בבית המשפט. הגישו נגדכם תלונת שווא? 

הגיע הזמן שתתמודדו עם התלונה הזו בצורה מקצועית וראויה בעזרת צוות משרד עורכי הדין ניסים לביא. בעת פנייה לעו"ד אלימות במשפחה היא אחד הנושאים המורכבים לדיונים בבית המשפט. במקרים רבים ישנן גירסאות סותרות של כל צד וכך פתרון התיק הוא מורכב יותר. צוות משרד עורכי הדין ניסים לביא יתן לכם את כל הכלים החשובים למקרה שלכם.
 
 

עו"ד אלימות במשפחה דרך משרד עורכי הדין ניסים לביא

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

לקביעת פגישה מקצועית עם משרד עורכי הדין ניסים לביא - התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש העמוד, או השאירו פרטים אישיים באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: