עורך דין עבירות מין בצבא

play4, play, media control, audio

עורך דין עבירות מין בצבא

עורך דין עבירות מין בצבא הינו עורך דין בעל התמחות ספציפית אשר מתמחה בתחום זה ובנושא הצבא בפרט. התפקיד המרכזי והמהותי ביותר של עורך דין עבירות מין בצבא הינו לייצג באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר את הנאשם. עורך דין עבירות מין בצבא מייצג את הנאשם ומייצג אותו בכל ההליך המשפטי, תוך ניהול כל התהליך הבירוקרטי הצבאי, עד לקבלת התוצאה הרצויה ביותר.

עו״ד ניסים לביא הינו עורך דין עבירות מין בצבא, עו"ד עבירות סמים בצבא, עורך דין עבירות מין בצבא, עורך דין עבירות סמים בצבא אשר סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ועם סיומם התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בהליכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח.
 

עורך דין עבירות מין בצבא

כידוע, צבא ההגנה לישראל רואה את כל הנושא של הטרדות מיניות בחומרה רבה, ומטיל על הנאשם עונש כבד. בדיוק בגלל כך, עזרה מקצועית מצידו של עורך דין עבירות מין בצבא הינה קריטית וחשובה במיוחד. עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום למעשה יעזור לנאשם להשיג את התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורו, עד לכדי מזעור נזקים מירבי ככל הניתן.

עו"ד עבירות סמים בצבא

עו״ד ניסים לביא הינו עו"ד עבירות סמים בצבא אשר סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ועם סיומם התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע.

עורך דין עבירות סמים בצבא

טיפול בתיקים פלילים אשר מתרחשים במסגרת צבאית שמור אך ורק עבור עורך דין עבירות סמים בצבא. הדגשים במסגרת הצבאית הינם שונים, ולכן דורשים התמחות ספציפית וייחודית. 
 
 

עו"ד עבירות מין בצבא

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

תפקידו המרכזי של עו"ד עבירות מין בצבא הוא לייצג את החייל הנאשם, לדאוג כי כל זכויותיו ישמרו ולייצג אותו באופן משפטי לאורך כל הדרך. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: