עבירת אונס

play4, play, media control, audio

עבירת אונס

עבירת אונס הינה מסוג העברות היותר מורכבות ורגישות שיש בתחום המשפט הפלילי. עיברות אונס הינן עבירות בעלות אופי מיני, אשר למעשה נעשות ללא הסכמת הקורבן. כמו כן, חשוב להבין כי עבירת אונס הינה פלילית וחמורה ובעלת פגם מוסרי חד משמעי הן בעקבות החומרה של העבירה והן בעקבות אפיון העבירה. כידוע, העבירה החמורה ביותר היא אונס, מבין שאר עבירות בעלות אופי מיני בוטה ופוגע. 

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ומאז מתמחה בייצוג עבירת אונס, ומהווה עו״ד אונס, ע״וד לעבירות מין שונות, עורך דין אונס בעל ניסיון רב והתמחות בתחום. עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. 

בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים. 
 
לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בהליכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

עו"ד אונס

עו"ד אונס למעשה מעניק שירות ייצוג משפטי אשר מתמחה בעבירות מין מורכבות במיוחד כגון אונס. עורך הדין צריך לדעת איך לאפיין את התיק באופן אפקטיבי והמקצועי ביותר באמצעות מירב הנסיבות אשר מרכיבות אותו. תיקים אשר נוגעים להטרדות מיניות ואונס הינם מורכבים במיוחד, ולכן דורשים מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וכמובן ניסיון רב. 

עורך דין אונס

עורך דין אונס הינו איש מקצוע אשר מתמחה בתיקים בעלי אופי דומה, ומכיר את כל חוקי המשפט. כמו כן, כאשר אתם זקוקים לעורך דין בתחום זה, הקפידו לבחור בעו״ד בעל ניסיון רב, אשר מחזיק בידע מקצועי רחב ועשיר וכמובן בהצלחות רבות בתחום.  
 
 

עו"ד לעבירות מין

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

ניסים לביא הינו עו"ד לעבירות מין אשר סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ועם סיומם התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 
 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: