עבירות מין והטרדות

עבירות מין והטרדות

play4, play, media control, audio

עבירות מין והטרדות

נושא עבירות המין הוא נושא המציף היום את התקשורת והאינטרנט. נראה שתחום שהיה כמעט לגמרי חבוי במשך שנים מתפרץ כמו לבה מהר געש ובצדק. אין ספק שיש לתת את הדין על עבירות מין, מהקלה ועד החמורה ושאנשים אשר הטרידו מינית צריכים לשלם על מעשיהם. עם זאת, ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. לכן, חשוד בעבירות מין חייב להתייעץ עם עורך דין פלילי המומחה בתחום.
 

עבירות מין - עולם שלם של עבירות

נושא עבירות המין הוא כאמור נושא רגיש  מאוד הדורש טיפול יסודי ומעמיק. עורך דין המייצג חשודים בעבירות מין אינו חלילה מקל ראש בעניין או עומד  לצידו של החשוד כך שיוציא אותו נקי מאשמה בכל מחיר. עורך דין המייצג נאשמים בעבירות אלה מטרתו שהמקרה יתברר לפרטי פרטים בצורה המדויקת ביותר שלו, שתהיה הפרדה בין סוגים שונים של מקרים או מעשים, עד כמה שעבירות מין כולן הן מוקצות ופוצעות לכל החיים את נפשם של הנפגעים, נשים או גברים. מבחינת הנפגע/ת, כל עבירת מין היא פגיעה קשה שהותירה אותה מושפלת, אך עדיין ישנו הבדל בין מקרים ומצבים וזהו עיקר עבודתו של עורך הדין.
 

עבירות מין גם באינטרנט

עבירות מין גם באינטרנט

עם הפיכת האינטרנט לחלק גדול מעולמנו, גם עבירות רבות מסוגים שונים: גניבות, הונאות ועוד התרחבו גם אל העולם הוירטואלי. כך גם בעבירות מין. ישנם לא מעט עברייני מין המסתתרים מאחורי דמות פיקטיבית וגורמים לנפגעת לחשוף את עצמה מולו או לפתות. אם מדובר על עבירה מסוג זה, חשוב להתייעץ עם עורך דין המתמחה גם בכל הנוגע לעבירות מין ברשת, משמעותן וההבדלים ביניהן.
 

לבחור את עורך הדין הטוב ביותר בתחום

אתם חשודים בעבירת מין? חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בעבירות מין לסוגיהן השונים, ידע לעשות את ההפרדה בין עבירה אחת לאחרת ובין מקרה אחד לאחר הקשור גם לגיל הנפגע/ת, הסיטואציה בה נעשתה העבירה וכמובן בסוג העבירה המדויק.

עו"ד ניסים לביא הוא עורך דין פלילי המתמחה גם בייצוג חשודים בעבירות מין, כולל הטרדות ועבירות ברשת ויעמוד לרשותכם בכל שאלה.
 

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

יצירת קשרים אינטימיים אסורים ברחבי הרשת

רובן של עבירות המין ברשת מתבצעות כנגד קטינים שהופכים לקורבנות של אנשים מבוגרים היוצרים אינטראקציה עמם באמצעות אתרים שונים. אחת הדרכים ליצירת הקשרים האסורים הללו הינה התחזות של עברייני המין לבני גילם של הקורבנות וזאת במטרה ליצור אמון ושיתוף פעולה מצד הקטינים. לעבירות המין ולהטרדות מצטרפת לא אחת גם עבירת סחיטה באיומים תוך שמירה על אנונימיות המאפשרת, על פניו, ביצוע העבירה ללא חשש להיתפס. החוק בישראל קובע כי מעשים מיניים נחשבים לפליליים, גם אם מבוצעים בהסכמה, וזאת כאשר הקורבן הינו מתחת לגיל 14. 

הגברת האכיפה והחמרת הענישה למיגור התופעה

נוכח האיום ההולך ומתרחב של עברייני מין ברשת, משטרת ישראל נקטה בצעדים אקטיביים למיגור התופעה וזאת בעזרת מערך סייבר המיועד להילחם בתופעה החמורה. עבירות מין ברשת מתבצעות במגוון אמצעים בהם: צ'אטים, שיחות אינסטגרם ועוד. אחד הכלים למיגור התופעה הינו התחזות של שוטרים לקטינים וקיום שיחות והתכתבויות בחדרי הצ'אט השונים. עבירות מין המבוצעות ברשת האינטרנט נחשבות כעבירות פליליות בדרגת חומרה זהה לעבירות מין המבוצעות פיזית בעולם האמיתי. משום כך, בתי המשפט החמירו את הענישה על סוג זה של עבירות. 

עבירות מין על סוגיהן השונים מתבצעות כיום גם במרחב רשת האינטרנט וזאת אף ללא מפגש פיזי בין הצדדים. בתי המשפט מייחסים לעבירות מסוג זה חומרה רבה ורואים חשיבות בהחמרת האכיפה והענישה, נוכח התגברות האיום והיקף התופעה ההולך ומתרחב. רשת האינטרנט מהווה כיום כלי מרכזי וחיוני עבור כולנו, הזמינות של הרשת והגישה הקלה המתאפשרת ברשתות החברתיות, הפכו את תחום עבירות המין ברשת לתופעה נפוצה ומצערת. הנושא זוכה לתשומת לב מיוחדת בשנים האחרונות, כאשר אנו עדים להגשת כתבי אישום וביצוע מעצרים של עברייני מין ברשת האינטרנט. 
 

החשיבות של ליווי משפטי מקצועי

ההגדרה לעבירות מין ברשת כוללת: אינוס, הטרדה ושידול והעובדה כי הן נעשות ברשת, אינה מהווה נסיבה מקלה. על מנת להתמודד עם מקרים מסוג זה, חשוב ונדרש לפנות לעורך דין מומחה ובקיא בתחום. עו"ד ניסים לביא הינו עורך דין פלילי מומחה בתחום עבירות מין ברשת והינו בעל הניסיון והידע גם לטיפול וייצוג נאשמים בעבירות מין ברשת. הייצוג המשפטי נועד לבירור כל מקרה לפרטי פרטים באופן מדויק.


 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: