משרד עו"ד צווארון לבן

play4, play, media control, audio

משרד עו"ד צווארון לבן

משרד עו"ד צווארון לבן הינו משרד אשר מורכב מעורכי דין אשר מתמחה בעבירות אשר נקראות צווארון לבן. מדובר על עבירות בדרך כלל ללא אופי אלים, אשר דורשות מעקב, מעמד או תחכום מסוים. כמו כן, משרד עו"ד צווארון לבן מתמחה בתחום זה שהוא מורכב ורגיש יותר מתחומים פלילים רבים, ולכן דורש ייצוג מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ואיש מקצוע בעל התמחות בתחום. כאשר אתם מחפשים משרד עו"ד צווארון לבן חשוב שתבחרו משרד בעל מוניטין גבוה, ניסיון רב שנים, ומקצועיות בלתי מתפשרת.

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ובבעלותו משרד עו"ד צווארון לבן, משרד עו"ד פלילי, משרד עו"ד צווארון לבן ועוד. עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.
 

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כסנגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בלהיכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח.

עו"ד צווארון לבן

עו"ד צווארון לבן הינו עורך דין פלילי אשר בקיא בתחום של דיני עונשין. כאשר מדובר על עבירות מסוג זה, חשוב במיוחד לבטל או לכל הפחות לבטל את כתב האישום במהירות אפשרות, אם ניתן, כבר בשלב ההתחלתי של השימוע. בעקבות כך, קיימת חשיבות גבוהה במיוחד לבחירה נכונה של עורך דין מקצועי בעל ניסיון רב והמתחות בתחום. 

עורך דין צווארון לבן

עורך דין צווארון לבן מתעסק בתחום העיברות של צווארון לבן, ולכן נדרשת מצידו מקצועיות ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר. חשוב לזכור כי מדובר בתחום רגיש ומורכב במיוחד, אשר דורש ייצוג משפטי כבר מתחילת הדרך. 
 
 

משרד עו"ד פלילי

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ובבעלותו משרד עו״ד פלילי. עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע.  משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: