משרד עו"ד עבירות מין

play4, play, media control, audio

משרד עו"ד עבירות מין

משרד עו"ד עבירות מין הינו משרד אשר מחזיק בעורכי דין פלילים אשר מתמחים ספציפית בתחום זה. למעשה, משרד עו"ד עבירות מין מטפל באחד מן הנושאים המורכבים והקשים ביותר בעולם המשפט הפלילי. בדרך כלל אופי מקרים של תיקים אלו הינם מורכבים וסבוכים במיוחד, ולכן דורשים את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר, ללא כל פשרות.

כאשר אתם מחפשים משרד עו"ד עבירות מין הקפידו לערוך סקר שוק, ולבחור במשרד בעל ניסיון רב שנים אשר מחזיק אנשי מקצוע מן הטובים בתחום. עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים וכיום מתפקד כ- עו"ד הטרדה מינית ואף בבעלותו משרד עו"ד עבירות מין, משרד עו"ד עבירות מין במרכז, והינו מתמחה בשירותי ייצוג חשודים בעבירות מין ועוד.

עם סיום לימודיו התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים. 
 

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בהליכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

משרד עו"ד עבירות מין במרכז

אין ספק כי משרד עו"ד עבירות מין במרכז מטפל ונוגע בתחום מורכב, רחב, וקשה במיוחד. חשוב להבין כי רק עורך דין אשר מתמחה בתחום ספציפי זה יכול לעמוד מול תיקים באותו נושא ולייצג נאשמים.

ייצוג חשודים בעבירות מין

שירותי ייצוג חשודים בעבירות מין נעשים על ידי עורכי דין פלילים אשר מתמחים בתחום. על מנת שהשירות שעורך הדין יציע יהיה מקצועי, אפקטיבי ונכון, עליו להעניק ייצוג מירבי והוגן לנאשם, ולהגיע ממקום של שליחות מדרגה ראשונה.
 

עו"ד הטרדה מינית

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

ניסים לביא הינו עו"ד הטרדה מינית אשר סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים  ועם סיומם התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע.  עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: