משרד עו"ד מעצרים

play4, play, media control, audio

משרד עו"ד מעצרים

משרד עו"ד מעצרים מתמחה בתחום מורכב במיוחד והוא המעצר של הנאשם. מעצר למעשה כלי ראשי בתהליך הפלילי אשר מתפרס על שלבים רבים. קיימים שלושה סוגים של מעצרים, הראשון הינו מעצר ראשוני, השני הינו מעצר של מספר ימים, והשלישי הינו מעצר שמתקיים עד אשר מגיעים לתום הליכים. משרד עו"ד מעצרים יוצא מנקודת הנחה כי המעצר למעשה פוגע בזכות הכי בסיסית של הנאשם והיא זכות החירות. בדיוק לשם כך, תפקידו המרכזי של משרד עו"ד מעצרים הינו לייצג את הנאשם ולפעול למען שחרורו של הנאשם ממעצר.

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ומאז בבעלותו משרד עו"ד מעצרים, משרד עו"ד שחרור ממעצר אשר מתאים לכל לקוח שמחפש משרד עו"ד שחרור ממעצר במרכז או משרד עו"ד שחרור ממעצר בבני ברק. כמו כן, עם סיום הלימודים של עו״ד לביא, התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. 

בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים. 
 

במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בהליכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

משרד עו"ד שחרור ממעצר בבני ברק

משרד עו"ד שחרור ממעצר בבני ברק מתמחה בכל הקשור אל סוגיית המעצר והתהליכים סביב נושא זה. על מנת להגיע למצב של שחרור ממעצר, יש צורך חד משמעי ומהותי במיוחד בייצוג משפטי מקצועי ואפקטיבי מצידו של עו״ד דין פלילי בעל ניסיון רב. המטרה היא להגיע לשחרור מעצר, או לכל הפחות להגיע למצב של חלופת מעצר כגון ערבות, צו הרחקה וכדומה. 

משרד עו"ד שחרור ממעצר במרכז

כל נאשם אשר נמצא במצב של חקירה או מעצר מומלץ כי יעזר בשירותיו של משרד עו"ד שחרור ממעצר במרכז. ליווי מקצועי הינו קריטי בסיטואציות מורכבות ורגישות מסוג זה. 
 
 

משרד עו"ד שחרור ממעצר

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ובבעלותו משרד עו"ד שחרור ממעצר. עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע.
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: