מעצר לצרכי חקירה

play4, play, media control, audio

מעצר לצרכי חקירה

מה הכי חשוב לדעת לפני הגיעכם לחקירה במשטרה? אדם אשר הגישו נגדו תלונה ימצא את עצמו עומד לחקירה מול חוקרי משטרה מיומנים ומנוסים. בכדי לעמוד בחקירה בצורה נכונה או במעצר לצרכי חקירה, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מעו"ד המתמחה בדינים הפליליים ולקבל הכוונה לחקירה במשטרה. 

ייעוץ בחקירה עם עורך דין פלילי

אם החלטתם לקבל ייעוץ מקצועי מעורך דין בתחום הפלילי, אתם יכולים לפנות לייעוץ בחקירה ולקבל ייצוג בזמן החקירה עצמה או להתכונן לחקירה בהתאם, עם עורך דין מקצועי. 

דברים הנאמרים בחקירה משטרתית נשמרים במערכת הממוחשבת של המשטרה, ולכן יש חשיבות לכל דבר הנאמר בחקירה שלכם. 

פנייה לעו"ד ייעוץ לפני חקירה 

מתלבטים האם לפנות לעו"ד ייעוץ לפני חקירה? כדאי שתקבלו החלטה בהקדם אם החקירה שלכם תערך בימים או בשבועות הקרובים. הכוונה מקצועית היא חשובה במקרים של חקירות משטרתיות ודיונים בבית משפט.
 

להגן על עצמכם בזמן חקירה משטרתית

אחד הדברים החשובים בעת חקירה במשטרה היא לדעת להגן על עצמכם ועל זכויותיכם בזמן החקירה. אנשים שאין להם ניסיון בחקירה משטרתית יכולים למצוא את עצמם מובלים בשיחה עם החוקר לנושאים עליהם לא התכוונו לדון. בכדי שתוכלו לדעת להגן על עצמכם בזמן החקירה, חשוב להכיר לפרטים את התלונה נגדכם ולהכין תשובות לשאלות הצפויות של החוקרים בתחנת המשטרה אליה אתם מוזמנים. 

עו"ד ייעוץ לפני חקירה במשטרה

צריכים לבחור בעו"ד ייעוץ לפני חקירה במשטרה? אנחנו יכולים להמליץ לכם על משרד עורכי הדין ניסים לביא, הממוקם באחד ממתחמי המשרדים הטובים ביותר במרכז הארץ - בנייני ב.ס.ר בעיר בני ברק. צוות משרד עורכי הדין ניסים לביא מביא איתו ניסיון רב בייעוץ וייצוג לקוחות בבתי המשפט ברחבי הארץ. חקירה משטרתית יכולה להוביל אתכם להליך משפטי ארוך ומורכב, ולכן יש צורך בהכנה מתאימה והנחיות מקצועיות של עורך דין מנוסה לפני החקירה בתחנת המשטרה. 
 
 

טיפול במעצר לצרכי חקירה דרך משרד עורכי הדין - ניסים לביא

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

אם הגעתם למעצר לצרכי חקירה, משרד עורכי הדין ניסים לביא יעזור לכם להתמודד עם החוקרים המיומנים והמנוסים של תחנת המשטרה. ליצירת קשר מיידית עם משרד עורכי הדין ניסים לביא - התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר האינטרנט. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: