יעוץ לפני חקירה במשטרה

play4, play, media control, audio

יעוץ לפני חקירה במשטרה

יעוץ לפני חקירה במשטרה הינו קריטי במיוחד כאשר מדובר על הליך פלילי. אין ספק כי חקירה במשטרה הינו מעמד מרתיע ומפחיד. תפקידו המרכזי והחשוב ביותר של יעוץ לפני חקירה במשטרה הוא להכין את הנאשם לקראת החקירה באופן המדויק והאפקטיבי ביותר, ובכך להבטיח כי מירב זכויותיו ישמרו ותתקבל התוצאה הרצויה ביותר. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי התנהלות נכונה ומקצועית של יעוץ לפני חקירה במשטרה יכול בהחלט לסייע בסופו של דבר לסגירת תיק חקירה, ללא אישום.

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ועם סיומם התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים. 
 

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בהליכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

מחיקת רישום פלילי במשטרה

כל נאשם שואף להגיע למצב של מחיקת רישום פלילי במשטרה. כידוע, הרשעה פלילית גוררת השלכות רבות אשר יכולות להקשות באופן משמעותי על עתידו של הנאשם במגוון רחב של דרכים שונות. 

ייעוץ בתחנת משטרה

ייעוץ בתחנת משטרה מצידו של איש מקצוע אשר מתמחה בתחום, במילים אחרות, מצידו של עורך דין פלילי בעל ניסיון. חשוב במיוחד לא להתמודד עם סיטואציה מורכבת זו לבד, על מנת להבטיח מימוש זכויות והגעה בסופו של דבר, אל התוצאה הרצויה ביותר. כתב האישום למעשה מתבסס על כל הדברים אשר התקיימו במהלך החקירה, ולכן ייעוץ קודם, טרם החקירה הינו קריטי במיוחד, על מנת להכין את הנאשם באופן הנכון ביותר. 
 
 
 

משרד עו"ד חקירה משטרתית

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ובבעלותו משרד עו"ד חקירה משטרתית. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.  משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: