ייצוג נפגעי עבירה

play4, play, media control, audio

ייצוג נפגעי עבירה

ייצוג נפגעי עבירה הינו תחום אשר שמור אך ורק לאנשי מקצוע מן הטובים בתחום, או במילים אחרות, עבור עורכי דין בעלי התמחות בתחום הפלילי אשר מחזיקים בניסיון רב. חשוב לזכור כי לכל קורבן עבירה ישנן זכויות רבות, ובדיוק לשם כך נועד ייצוג נפגעי עבירה.

כמו כן, על מנת להשיג ייצוג נפגעי עבירה אפקטיבי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, יש לבחור בעורך דין בעל התמחות בתחום זה, אשר מחזיק ברשותו הצלחות רבות וידע רב. 

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ומאז מתמחה בשירותי ייצוג נפגעי עבירה, ייצוג קורבנות עבירה, עבירות מין בצבא, ועובד בימים אלו כ- עורך דין נפגעי עבירה. עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.
 
 

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בהליכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

ייצוג קורבנות עבירה

אין ספק כי להיות קורבן לעבירה פלילית יכולה להיות סיטואציה קשה ומורכבת. ייצוג קורבנות עבירה הינו שירות מקצועי אשר ניתן מצידו של עורך דין פלילי אשר מתמחה בתחום. במידה ונפלתם קורבן לעבירה כלשהי, מכל סוג, חשוב כי תפנו במהירות האפשרית לעורך דין אשר יוכל לייצג אתכם באופן אפקטיבי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו לעבור את כל ההליך המשפטי על הצד הנכון ביותר, אשר יחסוך זמן וסבל מיותרים. 

עורך דין נפגעי עבירה

תפקידו המרכזי והחשוב ביותר של עורך דין נפגעי עבירה הוא למעשה להבטיח כי מירב הזכויות של הקורבן יתממשו. עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ועם סיומם התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. 
 
 

עבירות מין בצבא

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

עבירות מין בצבא הינו תחום מורכב ורגיש במיוחד, אשר דורש ליווי ושירות מקצועי מצדו של עורך דין אשר מתמחה בתחום זה. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: