ייצוג נאשמים

play4, play, media control, audio

ייצוג נאשמים

ייצוג נאשמים הינו קריטי במיוחד במקרה של הכנה לחקירה. יותר מכך, ייצוג נאשמים אשר נעשה בצורה מקצועית, אפקטיבית ונכונה יכול לעזור באופן משמעותי לנאשם לקבל את מלוא הזכויות שלו ולהשיג את התוצאה הרצויה ביותר. על מנת להבטיח תהליך של ייצוג נאשמים יש לבחור בעורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום, ומחזיק בניסיון רב שנים לכל הפחות.

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ומתמחה בשירותי ייצוג נאשמים, ביטול כתבי אישום, ייצוג נאשמים בעבירות אלימות, ביטול כתב אישום ועוד.

עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.
 

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בהליכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

ביטול כתבי אישום

ביטול כתבי אישום הינה בקשה אשר ניתן להגיש במקרים מסוימים בלבד. על מנת להבטיח תוצאה חיובית, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי מקצועי אשר מתמחה בתחום ובעל ניסיון רב וידע מקצועי רחב. עורך הדין יכול למעשה לבקש ביטול של כתב האישום תוך הצגה של טיעוניו. במידה והם יתקבלו, כתב האישום יתבטל מיד. 

ייצוג נאשמים בעבירות אלימות

חשוב במיוחד להקפיד כי תהליך של ייצוג נאשמים בעבירות אלימות יתבצע על הצד המקצועי והאפקטיבי ביותר, במילים אחרות יש לבחור בעורך דין פלילי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מומלץ להתייעץ ולקבל חוות דעת טרם הבחירה באיש המקצוע. 
 
 
 

ביטול כתב אישום

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ומתמחה בשירותי ביטול כתב אישום. עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע.

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בלהיכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי ההעבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: