ייצוג חשודים בעבירות סמים

play4, play, media control, audio

ייצוג חשודים בעבירות סמים

זקוקים לייצוג בבית המשפט על עבירה של החזקה או שימוש בסמים? הגעתם למקום הנכון! ייצוג חשודים בעבירות סמים היא פעולה חשובה מאין כמוה על מנת שבית המשפט יקבל את טענת החשודים ויקל את העונש או יפטור אותם מעונש לאלתר. מה חשוב לדעת כשאתם מתמודדים נגד האשמה על החזקה או שימוש בסמים? אם אתם חשודים בהחזקה או שימוש בסמים אסורים, כדאי לדעת כי העונש יכול להגיע ל-3 שנות מאסר בפועל. לכן, ייצוג בבית המשפט הוא קריטי על מנת שלא יגזר עליכם עונש כבד של ישיבה במאסר לתקופה ארוכה. 

משרד עו"ד עבירות סמים במרכז

אם אתם גרים באזור מרכז הארץ, תוכלו לפנות למשרד עו"ד עבירות סמים במרכז ולקבל ליווי מקצועי לאורך ההליך המשפטי בנוגע לתיק שלכם. חשוב להגיע מוכן לדיונים בבית המשפט ולקבל הנחיות מקצועיות מעורך דין בתחום הפלילי. עבירות סמים נעשות במקרים רבים על-ידי נוער או אנשים צעירים שאינם מודעים להשלכות מעשיהם. מלבד זאת, בגילאים הצעירים אין ניסיון והיכרות בחקירות מסוג זה ובמקרים האלה יש צורך בליווי צמוד של עורך דין מקצועי המנוסה בתחום עבירות הסמים. 
 
 

פנייה למשרד עו"ד עבירות סמים

החלטתם לפנות למשרד עו"ד עבירות סמים? כדאי לדעת כי ייצוג על-ידי עורך דין במקרים של עבירות סמים יכול לעזור לכם בצורה משמעותית. עורך דין מקצועי בעל ניסיון בתחום העבירות הפליליות, יכול לכוון אתכם ולהנחות אתכם בצורה הטובה ביותר לפני כל דיון בבית המשפט. 

עו"ד עבירות סמים במרכז

בחיפוש אחר עו"ד עבירות סמים במרכז הארץ, תוכלו למצוא את משרד עורכי הדין של עורך הדין ניסים לביא. עו"ד ניסים לביא מביא איתו ניסיון רב בערכאות משפטיות בתחום העבירות הפליליות, ובראשן דיונים בבתי המשפט בנוגע לעבירות החזקה ושימוש בסמים. חשוב לדעת כי ייצוג חשודים בעבירות סמים צריך להתבצע על-ידי עורכי דין מתחום הדין הפלילי ולכן חשוב לפנות למשרד העוסק בתחום זה. 
 

משרד עו"ד ניסים לביא מציע - ייצוג חשודים בעבירות סמים

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

אם אתם חשודים בעבירות של שימוש והחזקה בסמים, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין הטוב ביותר בתחום - משרד עו"ד ניסים לביא ייצג אתכם במסירות ובמקצועיות. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: