הרשעה פלילית

play4, play, media control, audio

הרשעה פלילית

הרשיעו אתכם בעבירה פלילית? חשוב שתכירו את השלבים הבאים בהליך המשפטי בתיק שלכם ולהתכנון אליהם בהתאם. אם אתם עומדים מול הרשעה פלילית השלבים הבאים בהליך המשפטי הם:
 
- שלב הטיעונים לעונש.
- גזר הדין שיקבע על-ידי בית המשפט. 
- ערעור על העונש במידה ותחליטו להגישו.
 
בכדי שנאשם יוכל להתמודד עם הרשעה, הוא יכול לפנות לעורך דין לדינים פליליים ולקבל ייצוג בבית המשפט. עורך דין מקצועי יכין את הנאשם לשלב החשוב של הטיעונים לעונש ויתן לנאשם כלים מקצועיים לעמוד מול השופט או השופטת בצורה המכובדת והטובה ביותר. 

חקירה פלילית במשטרה

אם אתם מוזמנים לחקירה פלילית במשטרה, או שאתם נמצאים לאחר החקירה הפלילית, כדאי שתשכרו את שירותיו של עורך דין בתחום הפלילי. עורך דין בתחום הפלילי יכין את כתב ההגנה שלכם בצורה מקצועית ומדוייקת על מנת שתוכלו לקבל עונש מופחת או לצאת זכאים בדיונים בבית המשפט. 
 

 

מחיקת הרשעה פלילית

אם קיים נגדכם תיק חקירה פלילי אשר עדיין נשאר פתוח, אתם צריכים לעשות משהו בנידון על מנת שלא תמצאו את עצמכם עם הרשעה פלילית. משרד עורכי דין לעבירות פליליות ילווה אתכם בתהליך למחיקת הרשעה פלילית ולסגירת התיק נגדכם במשטרה. 

משרד עו"ד מחיקת רישום פלילי במרכז

אם אתם זקוקים למשרד עו"ד מחיקת רישום פלילי במרכז הארץ, אתם מוזמנים לפנות לאחד ממשרד עורכי הדין הטובים ביותר במרכז - משרד עורכי הדין ניסים לביא. צוות משרד עורכי הדין ניסים לביא מנוסה בערכאות משפטיות רבות בנושאים של עבירות פליליות מסוגים שונים.

המשרד מלווה לקוחות בכל רחבי הארץ בתיקים שונים בנושאים כגון עבירות החזקה ושימוש בסמים, עבירות רכוש, מרמה, גניבה, עבירות מין והטרדות. בנוסף, משרד עורכי הדין ניסים לביא מייצג לקוחות רבים בהליכי שימוע פלילי. 
 
 
 

טיפול מקצועי בהרשעה פלילית דרך משרד עורכי הדין ניסים לביא

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

למציאת פתרון לבעיה המשפטית שלכם, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי הדין ניסים לביא הממוקם במגדלי ב.ס.ר המוכרים בעיר בני ברק. למשרד בעיר בני ברק, של עורך הדין ניסים לביא, ישנן דרכי גישה נוחות מהצירים הראשיים בכל אזור המרכז. אם החלטתם לבחור במשרד עורכי הדין ניסים לביא, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו את הליווי המקצועי ביותר. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: