הליכי מעצר ומאסר

play4, play, media control, audio

הליכי מעצר ומאסר

הליכי מעצר ומאסר הינם הליכים מורכבים ורגישים במיוחד, בדיוק בגלל עובדה זו, קיימת חשיבות גבוהה במיוחד לפנייה אל עורך דין פלילי מקצועי אשר מתמחה בתחום. הליכי מעצר ומאסר יכולים להפעיל לחץ רב על הנאשם, כאשר ניתן לראות כי נאשמים אשר מתייעצים ונעזרים בשירותיהם של עורכי דין מקצועיים, בעלי ניסיון, מרגישים ביטחון גבוה יותר בסיטואציה ולאורך כל התהליך כולו. כמו כן, התוצאות הינן אפקטיביות יותר.

יותר מכך, עורך דין פלילי אשר מתמחה בשירותי הליכי מעצר ומאסר יכול פעמים רבות אף לשנות את רוע הגזרה, ובסופו של דבר להשפיע לחיוב.  עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ומתמחה בשירותי הליכי מעצר ומאסר, ייצוג מעצרים, משרד עו"ד הליכי מאסר, משרד עו"ד הליכי מעצר ועוד.

עם סיום הלימודים, התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים. 
 

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בלהיכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

ייצוג מעצרים

ייצוג מעצרים הינו תהליך מתקדם אשר מתקיים בדרך כלל לאחר שקיים תיק. חשוב להבין כי ללא עזרתו של עורך דין מנוסה ומקצועי, מדובר משימה קשה ומאתגרת במיוחד לשנות את פני התמונה. 

משרד עו"ד הליכי מאסר

משרד עו"ד הליכי מאסר למעשה מתמחה במגוון רחב של הליכים שונים אשר קשורים לתחום זה. מדובר בנושא מורכב ורגיש במיוחד, הן מבחינה מנטלית והן מבחינה נפשית. עזרה מצידו של עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום זה יכולה להביא אף לשחרור מלא. 
 
 

משרד עו"ד הליכי מעצר

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים וכיום בבעלותו משרד עו"ד הליכי מעצר. עם סיום הלימודים התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: