ביטול הרשעה פלילית

play4, play, media control, audio

ביטול הרשעה פלילית

ביטול הרשעה פלילית הינו תהליך בעל השלכות מהותיות ומרחיקות לכת ברוב המקרים. יותר מכך, ביטול הרשעה פלילית יכול להוביל למניעה של סיטואציות רבות לא נעימות כגון פיטורים, אי יכולת להשכיר דירה, אי קידום בעבודה וכדומה. כמו כן, במקרים מסוימים ביטול הרשעה פלילית יכול להוביל להסדר אשר יוביל להימנעות מפגיעה אפשרית של הנאשם. בנוסף, חשוב במיוחד לבחור בעורך דין מקצועי אשר מתמחה בשירותי ביטול הרשעה פלילית ויכול ללוות את כל התהליך באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר. 

עו״ד ניסים לביא סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ומתמחה בשירותי הכנה לחקירה פלילית במשטרה, ייצוג לעבירות פליליות, ייצוג פלילי ועוד. עם סיום הלימודים, התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים.

 

לאחר מכן, במשך מספר שנים, שימש כנסגור באחד המשרדים הפליליים המובילים בארץ. במסגרת זו, עסק בייצוג והגנה על חשודים ונאשמים בלהיכי חקירה, מעצר והליכים פליליים מורכבים בכל הערכאות ובכל סוגי העבירות. משרד עורכי הדין ניסים לביא חרט על דגלו שירות מקצועי וליווי לאורך כל הדרך עבור כל לקוח. 

הכנה לחקירה פלילית במשטרה

הכנה לחקירה פלילית במשטרה נועדה להכין את הנאשם לקראת החקירה במשטרה. חשוב להבין כי מדובר במעמד לא פשוט ומלחיץ במיוחד אשר דורש הכנה מוקדמת בעיקר כאשר מדובר באזרח מן השורה, אשר לעולם לא היה בסיטואציה דומה. חשוב במיוחד לפנות טרם החקירה לעורך דין פלילי בעל ניסיון רב והתמחות בתחום, על מנת להבטיח תוצאה טובה ככל הניתן. 

ייצוג לעבירות פליליות

ייצוג לעבירות פליליות הינו חשוב במיוחד. למעשה, הדבר הראשון שיש לעשות לפני מועד החקירה הוא לפנות לעורך דין אשר מתמחה בתחום, על מנת להבטיח ניצול מירבי של מירב הזכויות אשר מגיעות לכם.  
 
 

ייצוג פלילי

התמחות המשרד:

Avatar
שימוש בסם או החזקת סם נחשבת לאסורה ולעבירה שניתן לקבל עליה עד 3 שנות מאסר. כמובן שאם מדובר כבר על החזקת סם שאינה רק לצריכה עצמית או כמות שהיא מעל 15 גר' ההתייחסות היא שונה לחלוטין והעונש יכול להיות ארוך משמעותית.


[ מידע נוסף בנושא
עבירות סמים ]
Avatar
ישנם הרבה גוונים של אפור בין אונס במובן הכבד ביותר שלו לבין להיות נקי מכל רבב. ישנן הגדרות שונות לעבירות מין כמו תקיפה, מעשה מגונה, הטרדה מינית וגם לאונס ישנם מספר פנים וכל מקרה לגופו. 

[ מידע נוסף בנושא
עבירות מין ]
Avatar
הליך שימוע פלילי הוא  מהלך בו מנסה הנאשם לשכנע את הגורם התובע, לרוב פרקליטות המדינה או מחלקת התביעות של המשטרה, לא להגיש את כתב האישום. כמובן שחשוב שלפני הליך השימוע יתייעץ הנאשם עם עורך דין פלילי...

[ מידע נוסף בנושא
הליכי שימוע פלילי]
Avatar
חשוב לדעת איך להתנהל במהלך חקירה, מה לומר ומה לא, מתי לשמור על זכות השתיקה ומתי לדבר. לכן, התייעצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה וגם תוך כדי תהליך החקירה היא חשובה ואף קריטית.


[ מידע נוסף בנושא
חקירה ומעצרים ]

עו״ד ניסים לביא מתמחה בשירותי ייצוג פלילי מקצועיים, סיים בהצטיינות את לימודי המשפטים ועם סיומם התקבל לשורותיה של פרקליטות המדינה שם עשה את התמחותו ושימש כתובע. בהמלך תקופתו בשירות הפרקליטות, עו"ד ניסים לביא צבר ידע בהבנת המנגנון של מערכת התביעה וכן צבר ניסיון רב בניהול הליכים פליליים. 
 
 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך:

כתובתנו:
שד' שאול המלך 39, תל אביב,
בית הדר-דפנה
טל': 074-769-15-24
פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
אני כאן, ואייצג אותך בכבוד.

כתובתנו: שד' שאול המלך 39, תל אביב, בית הדר-דפנה  |  טל': 074-769-15-24  |  פקס: 077-470-2959

עו"ד ניסים לביא,
יחד נגבש תוכנית ופתרון לכל בעיה!

 


צור קשר עוד היום 

ויחד נבין איך עוזרים לך: